SEO Avcısı

Seo Avcısı arama motoru optimizasyonu alanında uygulamalı ve görsel olarak hazırlanan ve başarılı webmasterların kullandığı güncel seo tekniklerinin yer aldığı ilk ve tek uygulamalı seo eğitim paketidir. Arama Motorlarında orta ve ileri düzey seo uzmanlarının kendilerini geliştirebilecekleri kapsamlı video eğitimleri ve kitaplardan oluşmaktadır.

İçeriğinde pek çok farklı seo tekniklerinin doğruluğu uygulanarak ispatlanmıştır. Gelip geçici olmayıp tamamen kalıcı tekniklerin yer aldığı eğitimlerden oluşmaktadır. Bu tekniklerin hepsi bu sette bölüm bölüm anlatılmıştır. Yaklaşık 1 yıllık çalışma sonucu ortaya çıkan ve herkesin anlayabileceği şekilde oluşturulan bu sete bugün sahip olarak tüm eğitimlere başlayabilirsiniz.

Web sitenizin arama motorları sayesinde daha çabuk ve kolay bir şekilde bulunmasını sağlayabilirsiniz. E-dünyanın yaygınlaşmakta olduğu bu yıllarda, kişi ve kurumlar için internette yer almak, bir web sitesine sahip olmak oldukça önem kazanmıştır.

seo-avcisiBuna bağlı olarak zamanla web sitelerinin sayısı hızlı bir şekilde arttı ve açtığınız sitenin milyonlarca benzer site arasında kaybolup gitme ihtimali de artmıştır. Ayrıca arama motorları da internet kullanımının artmasıyla beraber çok geliştiler, karmaşıklaştılar. Başka sitelerden copy-paste yöntemiyle içerik alarak, arama sonuçlarında kolayca öne geçme şansı da azaldı.

Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization, Seo) bu nedenle yaygınlaşarak öne çıkan bir platform oldu. Sitenizin o alanda en iyi olması ya da en zengin içerikli olması artık yetmiyor, arama motorları tarafından kolayca bulunabilmesi ve buna bağlı birçok kriter de önemli hale geliyor.

 • %100 Garantili Backlink ” baclinkavcisi “,
 • Güncel Olarak Hazırlanmış Olması,
 • Profesyonelce İşini Bilen Kişi Tarafından Anlatılmış Olması,
 • Konuların Bölümlendirilerek Anlaşılır Bir Şekilde Sunulması,
 • Konulara Ait Karşılaşılabilecek Sorunların Nasıl Çözüleceğinin Anlatılması,
 • Örnek Uygulamaların Adım Adım Anlatılması,
 • Seo Danışmanlarına Binlerce TL Harcamanızı Engellemesi,
 • Pek çok Seo Hizmetinden Daha Kaliteli Bir Halde Sunulması,
 • Anlamadığınız Konuları ve Uygulamakta Zorlandığınız Seo Tekniklerini Tekrar Tekrar İzlemenize Olanak Sağlaması,
 • Zamanınızı İyi Değerlendirmenizi ve Zamandan Tasarruf Sağlaması,
 • Pek Çok Az İnsanın Bilip Uyguladığı Seo Tekniklerinin Yer Aldığı “Bilinmeyen Seo Teknikleri Kitabı”,
 • Binlerce Backlink Listesi (Pr3-Pr9), Pazarlama Stratejinizi Geliştirecek Video Eğitimi,

Web siteleriniz için %100 başarı sağlayacak özel bilgilerin sıralandığı, hangi adımları takip etmeniz gerektiğini anlatan ve sizlere yol haritası olacak bu kitap başarınızın kilit anahtarı niteliğinde. Bu rehberle beraber seo hakkında çok pratik bilgiler sizi bekliyor. Sizde artık bilinmeyen seo tekniklerini öğrenmiş olacaksınız.

Başarılı Seo Çalışması İçin 33 Önemli Sır! – 33 adet sır ile arama motorlarında başarısız olmanız imkansız olacak. Arama motorlarında üst sıralarda yer alacak ve sitenizden maksimum performans alacaksınız.!

Kolaylıkla Bulunmayan Özel Bilgiler! – Bilinmeyen Seo Teknikleri kitabının içeriği, sadece bu teknikleri uygulayanların bildiği ve kolaylıkla elde edilemeyen bilgileri içerir.!

Yönergeler ve yapmanız gerekenler! – Seo konusunda sıfır bilgiye sahip kişilerin bile rahatlıkla uygulayabileceği yönergeler sayesinde etkisini kısa sürede alabileceksiniz.!

Listelenmiş teknikler! – Arama motoru optimizasyonu alanında bilinenin aksine bilinmeyen seo tekniklerinin sıralandığı bir rehbere sahip olacaksınız.! Tüm Soruların Cevapları! -Kitap, listelenmiş özel bilgilerinin detaylı açıklamalarıyla kafanızda oluşabilecek tüm soruları cevaplandıracak nitelikte hazırlanmıştır.!

Şu ana kadar 6 yorum yapıldı.

 1. sesli chat dedi ki:

  SEO avcısını duydum başarılı işlere el atıyor. Başarılarının devamını dilerim

 2. panelci dedi ki:

  Hocam gerçekten güzel konular ele alınmış peki bu konulardan daha detaylı nasıl faydalanabiliriz?

 3. seslicim dedi ki:

  Hocam evet gerçekten güzel ve faydalınabilir bir konu teşekkürler

 4. medyum dedi ki:

  hocam gayet güzel ve aydınlatıcı bir konu olmuş emehinize salık

 5. Medyum Yılmaz Eren dedi ki:

  Faydalı konuları okumasını seviyorum emeğinize sağlık güzel bir çalışma.

 6. goomass dedi ki:

  goomass içinde seo bölümü var.Çok iyi diyorlar.konu hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi?Goomass mı seo hocası mı