Xdükkan Satışa Hazır Web Sitesi

Satışa hazır anahtar teslimi internet sitelerine XDÜKKAN denir. Xdükkan sahipleri bu internet siteleri ile potansiyel müşterilere çok daha çabuk ulaşabilirler. İçinde satışa hazır ürünler, hazır makaleler, hazır reklamlar ile xdükkan sahibine para kazandırır. Xdükkan sitesine artık tamamen sahip olabilirsiniz. Aylık , yıllık kira yok, tek ödeme ile xdükkana sahip olmak çok kolay!

Anahtar teslimi denmesinin amacı, Xdükkanının bir internet sitesi için gereken tüm ana şartlara sahip olmasının yanında, satışa odaklı tüm ilave yapı ve araçları da içinde barındırıyor olmasıdır. Böyle bir internet sitesinin oluşturulması teknik bilgi, sürekli yapılması gereken güncellemeler ve takipler de zaman gerektirir. Ancak, Xdükkanılar bu avantajların tümüne sahiptir.

Kendi alan adınızı kullanabilirsiniz (site adı. örn. www.xnetwork.co),  Hazır hosting ( site barındırma, site yayınlama hizmeti), Hazır ve birbirinden farklı site tasarımları, Kendi makalelerinizi çok kullanışlı bir editör ile sitenize yükleyebilir, dilediğiniz ürün yada konuları tanıtabilirsiniz!

Otomatik ürün ekleme, Xdükkan sahiplerinin satış ortaklığı yapmak istedikleri ürünleri Xdükkanılarında otomatik olarak görebilmelerini sağlayan bir hizmettir. Xdükkan sahipleri sadece ana katagorileri belirler. Örn. Ana katagori yazılım ürünleri olarak seçilirse bu başlık altındaki tüm ürünler Xdükkanda yer alır.)

xdukkanOtomatik makaleler, Ürün tanıtım yazıları, hazır ve sürekli güncellenen,dinamik ve satışa odaklı site metinleri, Otomatik tanıtım sayfaları (landing page) Sistem tarafında hazırlanmış olan sistemin ve ürünün tanıtımının yapıldığı internet sayfalarıdır, Videolu tanıtımlar (Satışa odaklı videolar), Otomatik SEO (Doğal trafik oluşturma otomasyonu olarak açıklanabilir. Xdükkanıa ziyaretçi oluşmasını sağlar. Bu durum satışlara yansır. Ziyaretçi ne kadar çok olursa satışlar bu oranda artar. Bir internet sitesinde bulunması gereken çok önemli bir hizmettir. )

Xdükkanı kullanmak ve yönetmek çok kolay. 7 adımda sitenizi 5 dk içinde çalışır hale getirebilirsiniz; Videolu anlatımda bu 7 adımı göstermektedir. Ayrıca kendi makalelerinizi yüklediğiniz son derece kolay ve kullanışlı bir editör mevcuttur.!