Toplu SMS gönderme yazılımıyla reklam yapmak çok kolay

BizimSMS Programı ile Cep Telefonu hattınızı kullanarak 3G Mobil Modeminizle Bilgisayarınızdan SMS gönderebilirsiniz. Programın gelişmiş özellikleri sayesinde ister rehberinizdeki kişilere teker teker, isterse de birçok kişiyi seçip toplu olarak SMS gönderebilirsiniz. Mesajlarınızı Flash SMS özelliği ile direk görünen Bilgi Mesajı gibi SMS göndermenize olanak sağlar. Cep telefonu operatörünüzün düzenlediği SMS kampanyalarındaki bedava SMS’leri kullanabilirsiniz.
Ekonomik Toplu SMS Çözümü; Piyasada Toplu SMS göndermenin en ekonomik yöntemidir. Hızlı Kolay ve Pratik Çözüm; Toplu SMS Gönderimi için tasarlandı tüm uygulamaların kullanımı kolay ve pratiktir. Türkçe Desteği sayesinde mesajlarınızı ister Türkçe, isterseniz Normal, isterseniz Flash SMS olarak gönderebilirsiniz.

Toplu sms programını kullanmak için internete ihtiyaç yoktur. 3G Modem kullanarak internet olmaksızın Toplu SMS gönderebilirsiniz. Toplu SMS’i kâarlılığımı arttırmak için mesaj attığınız müşterilerinize SMS atmak için değil amaca uygun olmasını sağlamaktır önemli olan. Bunu ancak haftanın belirli bir günü ve saati belirlenip o gün o saate SMS lerin gitmesini sağlamak en doğru olandır. 7 gün 18 saat ulaşabileceğiniz teknik personel ile teknik destek verilmektedir. Gerekli görüldüğünde bilgisayarınıza uzaktan erişim yaparak program hakkında bilgi verilmekte ve sorunlar çözülmektedir. Toplu SMS Programı sadece tek bilgisayarda kullanabilir. Her lisans bir bilgisayar için, Zincir mağazası olan müşteriler %50 iskonto ile 2. ve 3. lisans alabilme imkanına sahip. Programın kullanımı oldukça basittir. Programı satın aldıktan sonra 3 Operatör’den kontörlü hat alarak SMS kampanyalarına dahil olunur. Bu hatlara ve telefona uygun VINN, JET, Vodem gibi modem satın alınır veya istenir. Müşteri Listesi varsa smsler göndermeye hazırdır. BizimSMS programı kullanımı ve muhtemel bir çok zorluğu kolaylaştırıcı özelliği ile Toplu SMS atmanızı kolaylaştırıyor. Basit ve kolay olması programın gönderim esnasında dahi muhtemel hatalara karşı koruması nedeni bir tercih sebebidir.