Modanisa modern muhafazakar giyim tarzının öncüsü

Modanisa kadınlara özel bir giyim, aksesuar ve moda alışveriş sitesidir. Modanisa’da modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınlar ve genç kızlar kendi giyim tarzlarına uygun yüzlerce seçenek bulabiliyorlar.

Modanisa’dan ev içi ve ev dışı günlük giyim seçenekleri yanında abiye, gelinlik, mezuniyet kıyafeti seçeneklerini de online olarak satın almak mümkün. Seçkin markalar yanında ünlü moda tasarımcılarının kıyafetlerini bu sitede bulabilirsiniz. Uygun fiyata sahip olunabilecek bu ürünler modanisa sayesinde kullanıcılarının sadece bir tık uzağında.

Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursa olsun markaları ve mağazaları müşterilerinin ayağına götürüyor, hatta yurt dışına bile teslimat adresine kargo gönderiliyor. Türkiye sınırları içerisindeki adreslere siparişiniz 3-5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Bu süreç, yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, Modanisa, en geç 7 gün içerisinde siparişinizi teslimat adresinize göndermeyi taahhüt ediyor. Siparişinizin kargo sürecinde her adımda size bilgilendirme e-maili gönderilmektedir. Ayrıca siparişiniz kargo firmasına teslim edildiği anda, kargo firması tarafından sağlanan kargo takip numarası ile, siparişinizi adım adım takip edebilirsiniz. Üstelik değişim veya iade için ürünü geri gönderdiğinizde, herhangi bir kargo ücreti de ödemezsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir. Ürününüzü alırken ekstra bir ücret ödemek istemiyorsanız, Kredi kartınız ile güvenli ödeme seçeneğini tercih ederek, ödemelerinizi güvenli bir şekilde ve hiçbir ekstra servis ücreti ödemeden yapabilirsiniz.

Ürününüzü teslim aldıktan sonra beden değişimi yapmak veya iade etmek isterseniz, 7 gün içerisinde arayabilir veya mail gönderebilirsiniz. Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür. Ürünü, kusurlu olmasından dolayı iade etmek istediğinizde, bu süre 30 günü kapsamaktadır. İlgili iade sürelerinin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir. İade veya değişim talebiyle göndereceğiniz ürünlerin kargo ücretini firma karşılıyor. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade veya değişime konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade ürünlerin bedeli, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Değişim talebi ile ürünü 7 günlük değişim süresi içerisinde göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak, ürünün birebir değişimi yapılarak adresinize gönderilir. Ürünün mevcut olmaması durumunda, siparişiniz iptal edilerek ücret iadesi gerçekleştirilir veya sizin onayınızın ardından muadili veya benzeri bir ürün ile değişimi yapılarak tarafınıza gönderilir. Kusurlu ürün değişim veya iade talebinde; kusur hakkında bilgilendirme notunu da iade formunda belirtmeniz gerekiyor. 

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, abiye ürünler, iç giyim ürünleri, mayo, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilmektedir.