Hazır Web Sitesi

Hazır site sihirbazı sayesinde isteyen herkes HTML, ASP, PHP, Jawa Script, CSS gibi programlama dillerini veya kullanması bilgi ve tecrübe gerektiren Frontpage, Fireworks, Dreamwiewer gibi HTML editörlerini öğrenmeye gerek kalmadan çok kolay bir şekilde web tasarımı yapabilir. Siz word programında çalışır gibi sayfalarınızı düzenlerken hazır site sihirbazı bir web sitesinin temelini oluşturan kodları arka planda otomatik olarak oluşturur. Hazır site ile bir web sitesinin genel görünümü yani web tasarımı sadece 5 dakikada hazırlanabilir. Bu kadar kısa sürede web tasarım yapmak sizi şaşırtmasın. Çünkü hazırsite paketlerinde site şablonları bulunuyor ve size düşen sadece seçim yapmak ve sitenizde yer alacak sayfaları belirlemek. Ancak takdir edersiniz ki, hazır site şablonlarını seçmek ne kadar kolay ve kısa sürede olsa da web sitesinin içeriğini hazırlamak ve içerikle ilgili SEO çalışması yapmak 5 dakikada olacak bir iş değildir. Hatta iyi bir web sitesi devamlı olarak özgün içerik eklenerek sık sık güncellenmelidir.

hazir_siteBir web sitesi html, asp, php java script vb. gibi bazı programlama dilleri ile yazılan kodlardan oluşur. Web sitesi yapmak için bu kodları bilmek gerekir. Sitehazir.com Site Sihirbazı ile web sitesi yapmak isteyen herkes html ve tasarım bilgisi olmaksızın 5 dakikada web site tasarımı yapıp bir tık ile yayınlayabilir ki, bu şaşılacak bir şey değildir. Çünkü site sihirbazında her şey önceden hazırlandığı için size sadece seçim yapmak kalır, gerisini sihirbaz otomatik olarak yapar.

Ancak tasarım ile içerik farklı konulardır. Site sihirbazı ile web sitenizin genel görünümünü bir kaç dakikada düzenlersiniz, ancak İÇERİK ve SEO zaman alır. Web sitenizin internette kendine yer bulabilmesi için devamlı olarak yeni ve özgün içerikler eklenmeli, arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için eklenen her sayfaya arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışması manuel olarak yapılmalıdır. İçerik ve SEO’yu otomatik olarak yapan bir program yoktur. Zaten Google arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmak için otomatik yazılımlarla suni olarak yapılan SEO çalışmalarını farkeder ve sizi banlar. Google dürüst ve prensipleri olan bir firmadır, her şeyin doğal ve hakkaniyete uygun olmasını ister.

Hazır site sihirbazıyla ister web sitesi yapın çünkü, site sihirbazı ile web sitesi yapmak çok kolaydır, herhangi bir önayar veya veri tabanı gerektirmez, gerçekten tasarımı 5 dakika sürer.

İster blog oluşturun, blog oluşturmadan önce kontrol panelinden bir veri tabanı oluşturmalısınız, çünkü bloglar veri tabanı üzerinde çalışır. Site sihirbazında bir blog ile siteyi iç içe kurmak mümkündür.

İster foto albüm oluşturun, fotoğraf albümü bir web sitesinin içerisine kurulabileceği gibi başlı başına da kurulabilir. Foto albümü veri tabanı üzerinde çalıştığı için önce kontrol panelinden veri tabanı oluşturmalısınız.