Evlilikte eski tutkuyu yakalamanın yolu- kadınlar için

Eğer kocanız size karşı soğuk, mesafeli ve ilgisiz bir hale geldiyse, belki de evliliğiniz tehlikeye girmiş ve bir şeyler yapma zamanınız gelmiş demektir. Ama ne yapacaksınız, önemli olan bu. Zaten evliliğiniz belki de şu ana kadar yanlış yaptıklarınız veya yapmadıklarınız yüzünden sıkıntıya girmiş olabilir. Bu durumda yapmanız gereken her zamankinden farklı davranmak, yani tutumunuzu değiştirmek. Bu değişimi yapabilmek kolay değil, herşeyden önce neyi hayatınızdan çıkarıp, neleri hayatınıza katmanız gerektiği konusunda yardım almanız gerektiği çok açık.

Son dönemlerde yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkan bilimsel gerçekler evlilikte yeni yaklaşımların oluşmasını sağladı. Kendininizi kocanız için karşı konulmaz hale getirebilir, tutku ve romantizmi geri getirerek eskiden olduğu gibi yeniden yaşıyabilirsiniz. Eşini ilişkinizi ve aşkınızı en baştan yapılandırmakla gerçekten ilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Hem de 90 gün yada daha kısa bir süre içerisinde.
Önce şu sorulara cevap vermeniz gerekli: Eşiniz Soğuk ve Mesafeli davranmaya mı başladı? Eşinizin size karşı tutumu nasıl? Muhatap mı olmuyor, küçümsüyor mu yada basitçe ilgisiz mi davranıyor? Geri mi çekildi, uzun süredir sizinle yakınlaşacak ve ilişki kuracak tutkusu mu yok?

Eğer öyleyse, bu çok büyük bir sinyal ve çok geç olmadan önce harekete geçmeniz gerekiyor. Çünkü tüm bu sinyaller kocanızın sizinle hissettikleri haline gelince oldukça yıkıcı olacak tek bir önemli şeyi işaret ediyor: apati. Apati, tüm duygusallığın tamamen ve mutlak şekilde ortadan kalktığı durumları anlatmak için kullanılan süslü bir terimdir. Ve bu ilişkiniz için kesinlikle iyi birşey değildir. Apati kömür madenindeki kanarya gibidir – eşiniz bir kez bu duruma ilgi göstermedimi bu artık size doğru gelen bir tehlikenin işaretidir. Bir kez eşinizin size olan ilgisinin kesildiğini ve duygusal bağın koptuğunu hissetmeye başladıysanız, bundan sonra ilişkinizin yada evliliğinizin acılı ve kalp ağrılı bir ayrılıkla sonlanması sadece zaman meselesidir. Ve eşinizin size karşı olan ilgisini kaybetmesinin en kötü tarafı, gözlerinin tekrar açılması ve etrafındaki kadınlar için istekli bir hedef haline gelmesidir – ve bir gün eve gelip de onu sizi aldatırken yakalarsanız, şaşırmayın.

Evet, bu tiksindirici, adil değil, fakat doğru ve sürekli olmakta. Sadakatsizlik bir ilişkinin başına gelecek en kötü şeydir. Eğer hemen harekete geçerseniz evliliğinizi koruyabilirsiniz. Öncelikle bilmeniz gerekenler var. Sadece size açılmaması ve yakın olmaması, bir daha olmayacağı anlamına gelmez…
Sadece size karşı ilgisiz oluşu, size artık aşık olmadığı anlamına gelmez. Sadece soğuk ve mesafeli oluşu, artık sizinle ilgilenmeyeceği ve sevmeyeceği anlamına gelmez. Sizin için gerçekten umut var, eğer hemen şimdi bu çok önemli adımı atarsanız size daha fazlasını araştırma raporunda anlatacağız. Bu adım, kocanızın size daha farklı davranmasını sağlayacak şekilde onunla duygusal iletişiminizi tekrar kurmanıza yardımcı olacak bilimsel olarak ispat edilmiş taktikleri içerir. Bu çok da etik olmayan bir manipülasyon değil – hayır, bu eşinizle konuşmanızdan ve etkileşiminizde onun geliştirdiği düşünce biçiminde değil, her zaman siz olandan tamamen ve temelden farklı bir yolu kullanmayı öğrenmenizdir, bir kadın olarak düşünün ve hareket edin.
Erkekler Mars´tan kadınlar Venüs´ten konusunu hatırlıyor musunuz? İyi, bu kesinlikle doğru ve basitçe işleyen bir yöntem… fakat bunu doğru şekilde yapmalısınız, aksi takdirde herşey daha kötü olur!

İlişkiniz de bu değişikliği yapmadığınız sürece, sinir bozucu bir döngünün içinde kilitlenmiş, hiçbir tarafa dönemez, tamamen yalnız ve tabi ki ilişkinizi korumak için eşinizden hiçbir yardım alamaz durumda olacaksınız. Fakat bir kez değişime başladınız mı, eşiniz kendisini size açmaya başlayacak, size ilgi göstermeye başlayacak, sizin ihtiyaçlarınızla ve hayallerinizle kendisininmiş gibi ilgilenecek, kalbinin kilitlerini açacak ve onunla kırılmaz bir duygusal bağ kuracaksınız, aşk, tutku ve romantizm ilişkinize artarak geri dönecek. Detaylı bilgi için ilgili siteyi ziyaret edin.