Anket Param

Anket doldurarak para kazanmak kesinlikle zor değildir. Yapmanız gereken e-posta adresinize gelen basit sorulara cevaplar vermek veya boş bırakılan yerleri doldurmak, ve firmaların pazar araştırmasının bir parçası olarak bu işten güzel bir ekstra gelir elde etmek.

Doğru ve güvenilir anket firmalarını nasıl bulunur?

En doğru ve güvenilir siteleri, size gösterecek bir kaynak ile başlayabilirsiniz. Bu bilgilere sahip olduktan sonra ne kadar kazanacağınız tamamen sizin hangi sitelere üye olmanıza bağlı. Şahsen bizim görüşümüz ne kadar fazla siteye üye olursanız o kadar çok kazanacağınız yönünde.

Bazı siteler üyelerine para öderlerken, bazı siteler ise ürün indirimi veya bonus puan şeklinde ödeme yapıyorlar. Daha önce de belirttiğimiz gibi gerçek para ödeyen sitelere ulaşabilmeniz için önerdiğimiz kaynak ile bu işe başlamak en doğrusu olacaktır.

Sistem nasıl işliyor?

İlk önce kaynağı alıyorsunuz. Daha sonra gerçek ödeme yapan anket firmalarının listesine ulaşıyorsunuz. Anket Param kitabında, bu firmalara nasıl üye olacağınız, ödeme alımlarınız detaylı bir şekilde anlatılmakta.

Daha sonra listedeki sitelere üye oluyorsunuz. Bilgilerinizi doğru bir şekilde giriyorsunuz. Ve mailinize anketler gelmeye başlıyor. Doldurduğunuz anket başına ödeme alıyorsunuz.

Bütün anket firmaları para ödüyor mu?

Hayır hepsi ödemiyor bazıları hediye veya bonus verir, ama kaynakta gerçek para ödeyen firmaları bulabilirsiniz.

Ne kadar para kazanabilirim?

anket_paramBu tamamen doldurduğunuz anketlerin değerleri ile alakalı. Kimi anketin fiyatı 5 dolar iken başka bir anket 50 dolar olabiliyor. Ülkemizde bazı ev hanımları bu işten ayda 1500 ile 2000 dolar arasında para kazanıyorlar. Kilit nokta doğru anket firmalarına ulaşabilmekte.

Anketlere istediğim zaman cevap verebilir miyim?

Tabi ki istediğiniz zaman cevap verebilirsiniz. Ancak şunu unutmamalısınız ki her anketin bir doldurulma kotası var ve sizin gibi başka kişiler de anketle kazanıyorlar. Firma genelde anketi bu kotadan daha fazla kişiye gönderir ve çok geç kalırsanız belki anketin süresi bitebilir. En hızlı kazandıran yöntem gelen anketleri hızlı bir şekilde doldurmaktır.

Bilmem gereken başka bir şey var mı?

Başlarken daha önce kullanmadığınız yeni bir email adresi kullanmaya özen gösterin. Mail kutunuza pek çok anket maili gelecek ve bunların normal kullandığınız mail adresinize gelmesi küçük bir kargaşa yaratabilir. Bu şekilde, kişisel maillerinizi anket mailleri ile karıştırmamış olursunuz. Ve yüksek ücretli bir anketi de gözden kaçırma riskine girmemiş olursunuz.