Anket Rehberi 2012

Anket doldurarak para kazanmak için aylarca süren deneme yanılmalardan sonra dünya üzerinde gerçekten ödeme yapan yüzlerce anket şirketinin listesi Anket Rehberi 2012’de adıyla e-kitap olarak hazırlandı. Sizin bu şekilde deneme yapmanız aylarınızı hatta yılınızı alabilir. Sizin için düzenli olarak yenilenen bir databank bulunmaktadır. Burada ödeme yapan şirketlerin listesi sunuluyor. Şu an itibariyle listede 300 ün üzerinde şirket adresi olduğu belirtiliyor.

Listelenen şirketlerin ödeme yapmadığına dair herhangi bir şikayet söz konusu değil. Ancak ilerde yapacakları ödemeler ile ilgili yasal sorumluluk kabul edilmiyor. Listeye sahip olduktan sonra yarı yarıya sorun teşkil edebilecek şey anketlerin ingilizce olması. Fakat başlangıç düzeyinde yani basic yani temel ingilizcesi olanlar Google ın Translate sözlüğüyle bile anketleri doldurabilir. Listede Türkçe anket yapan şirketler de var.

anket-rehberiAnket Rehberi ile birlikte bir çok hediye veriliyor. Sürekli yenilenen bir databank olduğu için satın aldıktan sonra yeni eklenen şirket adresleri mail adreslerinize yollanıyor. Rehberi satın alan her üye aynı zamanda iş ortağı oluyor. Online para kazanmak ile ilgili tüm yeniliklerden öncelikli olarak haberdar ediliyorlar.  Affiliate marketing ile ilgilenenlere yurtdışına özel %100 başarılı bir kampanya ve çok yarayacak hazır websitesi satış temaları hediye ediliyor.