Anket Listesi

Sadece 10 Dakikanızı Ayırarak Dolduracağınız Bir Anket Başına 25$ Para Kazanabilirsiniz. Anket Listesi Eğitim Paketi sayesinde bu işi yapabilmeniz için gereken her şeyi öğreneceksiniz. Eğitimlerin tamamı resimli ve örnekli bir şekilde anlatılıyor. Sorulara vereceğiniz cevapların hiç bir önemi yoktur. Sizin için doğru olan seçeneği işaretlemeniz yeterlidir. Yabancı dil bilmenize gerek yoktur. Yabancı dilde olan anketleri nasıl dolduracağınızı da bu kitapla öğreneceksiniz.

İsterseniz evinizdeki bilgisayarınızla, isterseniz iş yerinizdeki bilgisayarınızla anket doldurarak para kazanabilirsiniz! Dünya üzerinde büyük küçük pek çok firma kamuoyu araştırması yapmaktadır. Bu firmalar online anket siteleri tarafından bu araştırmaları gerçekleştiriyorlar.

anket_listesiBir iş bu kadar kolay olabilir mi? Evet gerçekten çok kolay bir iş. Tek zor olan veya sıkıcı olan yani ilk başlangıç. Çünkü çok sayıda firmaya kayıt olmak kolay bir şey değil. Eğer sıkılmadan firmalara kayıt olursanız gerisi çok kolay olacak. Sadece her gün mailinizi kontrol edip gelen anketleri dolduracaksınız.  Dolduracağınız anketin kaç para olacağı mail adresinde yazıyor olacak. Rakamı beğenmezseniz doldurmazsınız. Ama vaktiniz varsa az çok demeyin bütün anketleri doldurun. Bunun sonucunu ilk ay sonunda alabilirsiniz.

Ne kadar para kazanabilirim sorusunun cevabı sizin performansınıza bağlı. Ne kadar çok anket doldurursanız o kadar para kazanırsınız. Anket sayısını, tahmini rakamı ve kaç haftalık gelir hedefliyorsanız onu seçerek ortalama bir rakam hesaplayabilirsiniz.

Şu ana kadar bir yorum yapıldı.

  1. Ali dedi ki:

    Değişik ürünler hakkında yazarak güzel ve açıklayıcı bir tanıtım yapmışsınız. Anket doldurarak para kazanma konusunda en iyi ürünlerden biri Anket Listesi ürünü. Her işte olduğu gibi başarı öncelikle kişilerin kendi çabalarına bağlı ve tabi doğru tekniklerle çalışmak da olmazsa olmazlardan.