Youtube dan Para Kazanma

Hobilerinizi ve uzmanlıklarınızı paraya dönüştürmek için yeni bir fırsat YouTube tarafından sunuluyor. Yakında Türkiye’de hayata geçen  “YouTube İş Ortaklığı Programı” kapsamında düzenli olarak 1 milyondan fazla kez izlenen video üreten kişiler ayda bir kaç bin euro kazanabiliyor.

Youtube’dan nasıl para kazanılır?

Bu sorunun cevabını sizler biliyorsunuz ama nasıl yapacağınız hakkında fikriniz yok.

Youtube Para Kazanma

İnternette vakit harcıyorsunuz, sürekli youtube’dan videolar izliyorsunuz. Peki Youtube’ya video yükleyerek para kazanmak ister misiniz?

Yüklemiş olduğunuz videolardan para kazandığınız sürede kazancınız banka hesabınıza aylık olarak düzenli bir şekilde ödenmektedir.

YouTube ile para kazanmak mı? Evet, mümkün…

Hepimizin en büyük iletişim aracı artık internettir. İnternet üzerinde ise sosyal sermayeye yönelik hareketlilik kendisini daha çok sosyal paylaşım platformlarında görülmektedir. Bunlara en güzel örnek ise YouTube’dur. YouTube’da yapabileceğiniz çok fazla şey bulunmaktadır. Bunlar içerisinde; müzik paylaşımları, video paylaşımları ve yorumlar gibi birçok aktivite alanı mevcuttur. Kısacası YouTube bir çeşit eğlence platformudur. Ancak YouTube’da sadece eğlence amaçlı değildir. Bunların dışında YouTube üzerinden para kazanabilirsiniz. Şimdi gelin YouTube üzerinden nasıl kazanç elde edebileceğimize birlikte bakalım.

1- Üye Olun.

İlk önce kendinize YouTube’dan bir üyelik hesabı açmanız gerekecektir. YouTube’a üye olmak için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Çünkü üyelik ücretsizdir. Tanınmış biri olmayı YouTube platformunda amaç ediniyorsanız; bu durumda tercih edilen veya göze çarpan bir kullanıcı adı seçmenizde fayda vardır. Adınızı seçtikten sonra üyelik hesabınızı açarak müzik ya da video gibi paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Para kazanmak içinse öncelikli olarak kendi video portföyünüzü oluşturmanız gerekecektir. Bu yüzden bir süre paylaşım için uğraşmanız gereklidir.

2- Neyin “Geçer Akçe” olduğunu bilin.

3- Temel video teknikleri öğrenin.

4- Bir reklam programına üye olun.

5- YouTube Ortaklığı

6- Sponsorluklar

7- Diğer Para Kazandıran Video Siteleri

İŞTE TÜM BUNLARI VE DAHA FAZLASINI BULABİLECEĞİNİZ BİR KAYNAK SET.

KISA BİR SÜRELİĞİNE BU EŞSİZ BİLGİLERE % 50 İNDİRİMLE SAHİP OLABİLMEK İÇİN ACELE EDİN.

ÖDEME SAYFASINDA TARAYICINIZDAKİ ADRES SATIRINDA BAŞTA https YAZIYORSA SİTE GÜVENLİDİR.

KAMPANYA-BONUS: Ürünü buradan Siteye Git logosundan giriş yaparak alan kişiler için SÜRPRİZ HEDİYELER hazırladık. Yorumlar kısmına ürünü satın aldığınız adınızı soyadınızı, hediyeleri göndereceğimiz email adresinizi ve iletişim için cep telefonunuzu yazmanız yeterli. (Cep numaranız yayınlanmaz.) Ürünü satın alıp almadığınız kontrol edildikten sonra hediyeler email adresinize gönderilecek…

YOUTUBE AKADEMİSİ > Youtube Para Kazanma Rehberini

>>Satın Almak için TIKLAYINIZ

67 TL kdv dahil

33,5 tl KDV Dahil

Bugüne Özel %50 İndirim

Kupon Kodu: VIDEO