Webmaster Pro

WebMaster Pro ‘WebMaster’: İnternet ortamında web sitesi sahiplerine verilen isimdir, ‘Pro’ da ‘Profesyonel’ kelimesinin kısaltmasıdır. ”WebMaster Pro” ise sıfırdan başlayarak birkaç adımda ve 3-4 saat gibi kısa bir zamanda profesyonel,harika görünümlü ve seo uyumlu web siteler yapmak isteyen kişiler için özel olarak hazırlanmış, adım adım anlatımlı HD kalite videolardan oluşan,klavuz niteliğinde Video eğitim setidir.

Nasıl ve ne kadar kaliteli Siteler kurabileceğinizi görmek için ”Site Örnekleri” sayfasına,WebMaster Pro ile sitenin nasıl kurulduğunu görmek için ise ”Adımlar” sekmesine göz atın. ”WebMaster Pro” ayrıca site kurmaya geçmeden önce sizlere sıfırdan bilgi veren 1 adet klavuz e-kitap,ve adım adım anlatımla site kurmayı öğreten ister indirebileceğiniz,ister indirmeden online olarak izleyebileceğiniz tam 20 adet video’dan oluşmaktadır.

webmasterpro”WebMaster Pro” yalnızca bir video eğitim seti değildir!Örneğin klasik eğitim setlerinde,size parçalar verilir ve sizin bu parçaları birleştirmeniz gerekir. Webmaster Pro ise sıfırdan adım adım bir anlatım sunar,daha önce hiçbir tecrübenizin olmasına kesinlikle gerek olmayıp,bilgisayarınızı açıp kapatacak kadar bilgiyle bile kendi sitenizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz,çünkü;

Webmaster Pro ile site kurmak için tek yapmanız gereken videolardaki adımları takip edip,size anlatılanların aynısını yapmaktır,Bunu yapabilir misiniz? İşte Webmaster Pro ile profesyonel siteler kurmak bu kadar basittir..

Nasıl Bir Sistem? ”WebMaster Pro” içinde anlatılan sistem dünyadaki en ünlü profesyonel site kurma sistemi olan Joomla! dır. Sistemin son derece kolay olması,profesyonel siteler kurulabilmesi,seo dostu olması ve en önemlisi ücretsiz olması nedeniyle sadece Türkiye’de değil dünya üzerinde kişilerden büyük şirketlere kadar site kurmak için bir numaralı sistem olmuştur..

Sistemin en güzel yanı herşeyin hali hazırda olmasıdır.Yapmanız gereken videolardaki gibi sitenizi önce istediğiniz gibi oluşturmak,sonra ise binlerce tema arasından istediğinizi seçmek! Sonra ise size özel panelden sitenizi yönetmek.