Tesettürlü ve şık olmak bayanların elinde

Bayanlar yağmurun kokusu gibi tesettür modasını daha önceden duyarlar. Beklenen hava koşulları şık olmak isteyen hanımlara yavaş yavaş kendini göstermekte…

Mevsimin renklerini yeni tasarım elbise, tunik, kap ve pantolon ve eteklerde görmeye başladık. Modanisa vitrinlerinde Vizyon koleksiyonu ile tanışmaya hazır mısınız? Tesettür modası renkleri ve uyumu ile birçok farklı havada kendini gösterirken Modanisa vitrinlerinde çeşitliliği ile göz dolduran yeni bir koleksiyon daha bulunmakta! Vizyon koleksiyonu ağırlıklı olarak kullandığı bordo, ekru ve kiremit renkleri ile günlük şıklığınızı korumanız için mükemmel seçenekler sunmaktadır. Özel günlerinizde şık ve özenle tasarlanmış bu mükemmel kıyafetler ile müthiş bir uyum yakalayabilirsiniz.

Koleksiyona biraz daha detayla bakarsak gözden kaçmaması gereken önemli ayrıntılar olduğunu görebiliriz. Tunik, her zaman kurtarıcı ve şık bir seçenektir. Ekru ve turuncu renk ile birleşen bu tunik ile birçok alanda rahatlıkla kullanım kolaylığı sağlayacağınız bir kıyafete sahip olabilirsiniz. Koleksiyonda yer alan elbise seçenekleri oldukça fazla. Beli volkanlı hardal ve siyahın uyumunu yakalayan elbise ile özel günlerinizde sade ve şık bir görünüme sahip olacaksınız. Bordo rengin zarafetini leopar deri detayları ile hareketlenen elbise ise, gerçekten şık olmak isteyen hanımlar için birebir.

Elbisede kullanılan deri detayına uygun topuklu ayakkabı ve çanta ile tahmininizden daha fazla şık olacaksınız. Kap ve pantolon etek ile günlük şıklığı sportif bir hava ile birleştirebilirsiniz. Dantel kaplamalı siyak elbise ile biraz retro bir tarz yakalayabilirsiniz ama aksesuar ve çanta seçimi ile yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

Koleksiyonun tamamını görmek için sitemizi ziyaret edin.