Siğillere Son

Siğillerinizin tedavi edilmediğinde çoğalabileceğini ve kanser dahil pek çok ciddi hastalığa sebep olabileceğini biliyor musunuz ? Yüzlerce insanın sadece 5 gün içerisinde siğillerinden kurtulmasını sağlayan mucizevi doğal metod ile siz de siğillerinize elveda deyin! Siğillerle mücadele aslında zor değil, sadece doğru metoda ihtiyacınız var . Örneğin siğillerinizin dondurulması ya da yakılması ömür boyu geçmeyen yara izlerine sebep olabilir. Tırnak kenarındaki siğillere bu tür müdehaleler ise tırnak büyümesini durdurup tırnaklarınızın düşmesine neden olabilir. Uzun süreli açık yaralar oluşmasına sebep olarak enfeksiyon riski oluşturur. Kriyoterapi uygulanan bölgenin reaksiyon gösterip şişmesi gibi pek çok yan etkisi mevcuttur.

Uygulanması kolay, denenmiş ve tamamen doğal olan yöntemlerin bulunduğu bu toplam 62 sayfalık eşşiz kaynak sayesinde 5 gün gibi çok kısa bir zamanda genital bölgenizdeki, ellerinizdeki, sigillere-sonyüzünüzdeki veya ayaklarınızdaki siğillerinizden kurtulma şansınız var. Kitapta anlatılan yöntemler tamamen doğal, hiçbir yan etkisi yok ve evinizde kendiniz kolayca uygulayabiliyorsunuz. Üstelik kısa sürede iyileşiyor ve iz bırakmıyor.

Kitapta incir sütü ya da sütleğen ile tedavi yöntemini düşük tedavi oranı ve yüksek tekrarlama oranı nedeniyle önermiyor. Bunu yanı sıra söğüt yaprağı kürü uygulaması ve sarımsak, soğan kürleri uygulamaları yarar sağlamadığı için kitapta yer almıyor ve önerilmiyor. Her siğil için aynı doğal tedavi yönteminin de işe yaramayacağı vurgulanıyor.

Şu ana kadar 2 yorum yapıldı.

  1. merve özbayrak dedi ki:

    güzel yazı teşekkürler

  2. isa cihan dedi ki:

    Siğiller tedavi edilmediği sürece ciddi sağlık sorunlarına yol açabiliyormuş siğillerin yakılması ve dondurulması cilde izlere sebep olabiliyormuş.
    Site çok guzel bilgilerle dolu devamını bekliyoruz