SEO Efendisi

Adwords Kampanyalarına her ay Binlerce Dolar vermekten Bıkmadınız mı? Ürünlerinizi veya servislerinizi satabilmek için adwords’e mahkum değilsiniz. Kitabımızda ki bilgiler ile tıklama başına para ödemek yerine google’da organik sonuçlarda sitenizi en üst sıralarda çıkarabilirsiniz.

Tıklama başına para vermek yok; Anahtar kelimenizde sizden yüksek ödeme yapan adwords reklam verenleri ile yarışmak yok. Adwords reklamı vermek isteseniz dahi site içi seo teknikleri sayesinde tıklama başına minimum düzeyde ödeme yapabilirsiniz.

Web siteniz ile zirveye çıkabilmek hayal değil. Bugün sizde Seo Efendisi kitabını satın alıp en etkili seo tekniklerini ve seo araçlarını kullanarak sitenizi google’da ve diğer arama motorlarında bir numaraya taşıyabilirsiniz. Hem de hiçbir Seo Danışmanına ihtiyaç duymadan. Seo Danışmanlarının bilmenizi asla istemediği şeyleri keşfedin! 12 yıllık bir araştırma, geliştirme, uygulama ve tecrübe sürecinin ürünü olan kitabımız sayesinde seo optimizasyonu için seo’culara paranızı vermek zorunda kalmayacaksınız.

Kendi analizinizi kendiniz kolayca yapabileceksiniz. Hatta siz de seo uzmanları arasına katılıp kendinize yeni bir kazanç kapısı yaratabileceksiniz. Bugün seo firmaları sadece tek bir müşterilerinden ayda 250 TL ile 5000 TL arasında gelir elde edebilmektedirler. Küçük bir seo analiz raporunu dahi 250 TL’den başlan fiyatlar ile hazırlamaktadırlar. Siz de seo sektörüne girip müşterilerinize kitabımızda sunduğumuz benzersiz teknikler ile hizmet verebilir ve bu işten iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Seo firmalarının sır gibi sakladığı seo tekniklerine kitabımız ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Web-Tasarim-ve-SeoArama Motoru Yarışında Geride mi Kaldınız? Hiç sorun değil, Seo Efendisi sayesinde rakiplerinizi birer birer geçip zirveye ipotek koyabilirisiniz. Google botları sitenizde cirit atacak, sitenize gelen trafik inanılmaz şekilde artacak ve reklam giderleriniz de ters orantılı olarak azalacak. Ziyaretçi sayınız arttıkça satışlarınız ve reklam gelirleriniz de katlanarak artacak.

Kendi Seo Analizinizi Kendiniz Yapın

Her geçen gün yüz milyonlarca insan arama motorlarında, ürünleri, hizmetleri ve bilgiyi arıyor ve seo danışmanlığı endüstrisi giderek büyük bir iş alanı haline geliyor. Bu sır gibi saklanan seo tekniklerini sizlere sunduğumuzdan dolayı bazı seo profesyönelleri bize oldukça kızgın durumdalar. İşte seocuların bilmenizi istemediği birkaç nokta:

Seo zor değildir. Doğru bilgiler ile herkes basitçe yapabilir.

Üst sıralarda yer alabilmeniz için binlerce dolar harcamanıza gerek yoktur.

Kendi ürününüzü veya iş alanınızı herhangi bir danışmandan çok daha iyi bilirsiniz ve seo teknikleri ile donanmış olarak sitenizin tanıtımını onlardan çok daha iyi yapabilirsiniz

Pek çok seo danışmanı maalesef müşterileri için ellerinden gelenin en iyisini yapmayabilir. Çünkü eğer istenilen sonuçlar alınırsa işlerine son verebilirsiniz. Bu sebeple zaman içerisinde yavaş yavaş sıralamalarınızı arttırırlar ve sizde bu süre içinde yüksek maaşlarını ödemek zorunda kalırsınız.

Eğer seo danışmanınız kötü niyetli bir kişi ise siteniz istenilen sıralamayı yakaladıktan bir süre sonra sıralamalarınızda düşüşe sebep olacak bir takım işlemleri yapabilir. Ve sizde tekrar bu kişiyle çalışmaya mahkum olabilirsiniz.