Para Babası

“ParaBabası” isimli ürün güncellenmediğinden yayından kaldırılmıştır. Sistemin özünü oluşturan komisyonculuk aracılık mantığı  ile para kazanma yol ve yöntemlerini bu konuda merak edilenleri aşağıdaki yazımız da bulabilirsiniz.

Bizde çok fazla bilinmeyen yada bilindiği halde sabırsız davranılıp uygulamaya koyulamadığından yaygınlaşamayan, ama dünyada milyonlarca insanın kendi evinde bilgisayarının başında günde sadece 1-2 saat çalışarak aylık onbinlerce dolar kazandığı bir sistem var. İngilizce “home business” diye tabir edilen internetten komisyonculuk mantığına dayanan online işler vasıtasıyla artık birçok kişi evinin rahatlığında, patron veya müdür stresi yaşamadan kendi işini yapmaktadır. Az çalışıp çok kazan mantığının işlediği bu sistemde insanlar, kendilerine ve ailelerine daha fazla zaman ayırabilmektedirler.

Reklam okuyarak para kazanmak, üye yaparak para kazanmak, anketlere katılarak para kazanmak gibi aslında kullanıcılarına hiç hiç para kazandırmayan ya da çok az para kazandıran ama çok zaman kaybettiren tekniklerden oluşmamaktadır. Bu üründeki tekniklerin çoğu Amerika üniversitelerinde ders konusu olarak işlenmektedir.

PARABABASI-BOX“ParaBabası” isimli ürün güncellenmediğinden yayından kaldırılmıştır. Hiç sermayeniz olmadan yatırım yapacak paraya sahip olmadan internette binbir çeşit ürün satış yapabilmeyi ve bu ürünlerden komisyon kazanmayı öğreten bir kaynak olan bu setin güncellenmiş yenilenmiş versiyonlarını zamanımız ve imkanımız elverirse sizlerle tekrar buluşturmayı düşünüyoruz. Bir emlak danışmanı veya borsa brokerı gibi para kazanmayı öğreneceksiniz. Sisteminiz otomatik olarak çalışacak ve size zaman içerisinde siz başka yerde başka şeylerle ilgilenirken spor yaparken, yemek yerken, tv izlerken, gezerken hatta uyurken para kazandırmaya devam edecek. Tabi bu sistemi otortmanız ve otomatiğe bağlamanız için belli bir süre çalışmanız gerekecek. Ondan sonra size düşen sadece bankanıza giderek internetten kazandığınız bu parayı tahsil etmek için biraz sıra beklemek olacak.