Turbo İngilizce Kitapları 1-2-3-4 + 2 MP3 CD

Tam 3500 İngilizce cümleyi hiçbir sözlüğe ve öğretmene ihtiyaç duymadan öğrenmek ister misiniz? Kendi kendine İngilizce öğrenmek isteyen herkes artık bu arzusuna kavuşacak. Bir ingilizce kursa gidip dünyalar kadar para vermeden de İngilizce öğrenmek artık çok kolay. İlköğretim den üniversite son sınıfa kadar her dönem binlerce saat ingilizce dersi aldığımız halde iki cümleyi bir araya getirip ingilizce konuşamıyoruz malesef. Ben yapamam diyenler için bir ingilizce eğitim seti var artık. Turbo İngilizce® Programı 7 den 70 e herkse için kolay, hızlı, pratik İngilizce öğrenmenin kapılarını ardına kadar açıyor.

turbo-ingilizce-kitaplariBir lisan bir insan… Yabancı dil bilmek, yabancılarla konuşup anlaşmak; farklı kültürlere ve bilgilere ulaşmada hem zevkli bir uğraş hem de mesleğinizde yükselip değer verilen aranılan bir insan olarak milyonlarca para ve saygı kazanmak için bulunmaz bir fırsat. Bir arkadaşım var tam dört lisan biliyor. Yani tam dört insan gücünde. Hani dört dörtlük insan tabiri var ya sanki çok lisan bilen insanlar için söylenmiş. Ona öyle imreniyorum ki… Bir de: ”Bir dili çok iyi bilirsen diğerlerini de hemen öğreniveriyorsun.” demez mi! Bu söz karşısında kendinizi bir anda yetersiz ve eksik hissediyorsunuz. Bir insan nasıl 4 dil bilirken siz 1 dil dahi bilmiyorsunuz. Bir de ilkokuldan üniversiteye kadar binlerce saat yabancı dil eğitimi almış olmamıza rağmen…

CTT® destekli IP metodu sayesinde orta seviye İngilizceyi, pratik bir yöntemle üstelik sadece 120 saatte öğrenmek artık mümkün. Okullarda onlarca kaynak kitap ve öğretmenlerle binlerce saat dersle öğrenemediğimiz ingilizceyi artık CTT tekniği ile % 100 anlayarak öğreneceksiniz. Hem de bir öğretmene ihtiyaç duymadan. İngilizce öğrenmenin önündeki engeller bir bir ortadan kalkıyor. Artık 1000 lerce TL ve 1000 lerce saat zaman harcamanıza gerek yok.

İngilizce öğrenirken karşılaşılan en önemli sorun cümlelerin anlaşılmaz olmasıdır. Artık “cümlelerin anlamını çıkaramıyorum” gibi klasikleşmiş şikayetlerde bulunamayacak ve bu mazeretlerini CTT sayesinde % 100 kafalarından silecekler. Çoğumuz İngilizce öğrenme konusunda kendimize az güvenir ve öğrenme aşamasında İngilizce bilen birisine mutlaka ihtiyaç duyarız. Ancak CTT sayesinde bilen bir kişiden yardım almaya ihtiyacınız kalmıyor. Çünkü CTT ile çalışan kişiler, cümlelerin anlamını en net şekilde tüm çıplaklığıyla görecekleri için, bir başkasının açıklamasına ihtiyaç duymuyorlar.

Kolay ve Hızlı İngilizce’nin adresi olan Turbo İngilizce, 2.5 yıllık yoğun bir çalışmanın ürünüdür. 12 adet kitap ve 6 adet mp3 CD’den oluşan Turbo İngilizce, CTT (Renkli Tercüme Tekniği) destekli IP (Anında Pratik) Metodu’na dayalı hızlı ve pratik bir İngilizce öğrenme programı olup her dilde üç temel unsur olarak bildiğimiz kelime, cümle ve gramer’lerin Turbo İngilizce Eğitim Kitaplarındaki işlenme teknikleri ile ilgili temel bilgileri sunulmuştur.

Set içerisinde İngilizce’de yaygın olarak kullanılan 1500 kelime, örnek cümleler içinde kullanılmış, her kelimenin sesli telaffuzu, aynı zamanda yazılı okunuşu vardır. Her kelime resimli tek tek, sizin tarafınızdan 10 defa duyulup 10 defa tekrarlanacaktır. Ayrıca cümlelerin içerisinde yine 10’larca defa duyulup tekrar edilecektir. Çalışma Metodu Turbo İngilizce Kitapları’nda yer alıyor.

Yaklaşık 3500 cümle, CTT yani Renkli Tercüme Tekniği ile hazırlanmıştır. CTT sayesinde sözlüğe veya bilen birisine danışmadan tek başınıza tüm cümleleri % 100 anlayacaksınız. Cümleler gramer disiplinine göre işlenmiş, pratiğe uygun olması için genel olarak soru ve cevap şeklinde hazırlanmıştır. Her cümlenin sesli telaffuzu vardır. Ayrıca kitaplarda tüm kelimelerin yazılı okunuşunu bulacaksınız. Her cümle resimlidir. Her cümle sizin tarafınızdan 10 kez duyulup 10 kez tekrarlanacaktır.

Her sayfanın en üstünde “Hatırlatıcı Başlıklar” yer alacaktır.  İngilizcede yer alan belli başlı tüm zamanlar, sıkıcılıktan uzak, gerektiği yerde gerektiği kadar sunulan açıklayıcı gramer notları içeriyor. Turbo İngilizce ile çalışanlar programda verilen hiç bir kelime, hiç bir cümle ve hiç bir gramer kuralı karşısında pasif kalmaz. Aksine size verilen her şeyi defalarca sesli tekrarlatır ve şuur altınıza yerleştirmenize yardımcı olur. Üstelik tüm bunları yaklaşık olarak 120 saatte yapmanızı sağlar. Siz de en hızlı şekilde kolay İngilizce öğrenmek istiyorsanız bu pratik ingilizce setini mutlaka edinmelisiniz.

TURBO İNGİLİZCE EĞİTİM SETİ GENEL ÖZELLİKLER

* Toplam 12 Kitap + 6 MP3 CD + bozulmaya ve kırılmaya karşı yedek CD’ler,

* Kitaplar birinci kalite baskıya, kabartmalı kapak yazısına ve iplik dikişli ciltlere sahiptir. (Sağlam ve estetik ciltleme tekniği)

* Tüm telaffuzlar, stüdyo ortamında yüksek kalitede kaydedilmiştir.

* Başlangıç ve Orta Seviye İngilizce (sıfırdan başlayacak olanlar, az İngilizce bilenler veya İngilizce’yi pratiğe dayalı olarak öğrenmek isteyenler için son derece ideal)

* 11 ve 70 yaş arası uygun, A’dan Z’ye pratiğe dayalı, Toplam Çalışma Süresi 120 Saat

SİZ DE PRATİK İNGİLİZCE ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN!

KAMPANYA-BONUS: Ürünü buradan Siteye Git logosundan giriş yaparak alan kişiler için SÜRPRİZ HEDİYELER hazırladık. Yorumlar kısmına ürünü satın aldığınız adınızı soyadınızı, hediyeleri göndereceğimiz email adresinizi ve iletişim için cep telefonunuzu yazmanız yeterli. (Cep numaranız yayınlanmaz.) Ürünü satın alıp almadığınız kontrol edildikten sonra hediyeler email adresinize gönderilecek…

KARGO HEDİYE! Ödeme sonrası teslimat formu sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.

Bilgi için: info@turboingilizce.com Tel: 0212 667 90 97