Kayra İle Tesettür Modasını Yaşayın!

Modanisa, tesettür giyim konusunda sürekli güncellenen ürünleri ve indirim fırsatları ile bu kez Kayra giyim indirimleri ile göz doldurmakta.

Tesettürlü hanımların günlük yaşamı için fazlasıyla kullanışlı bu ürünler ile sizler de kolay ve pratik bir alışverişin kapılarını açabilirsiniz. Renkleri ile yaz aylarının tercihleri arasında olan bu birbirinden şık ürünleri ister günlük iş yeri kıyafetleriniz arasında, ister günlük davetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sportif ve klasik kesim arasında kalan bu kıyafetle ile yaratıcı kombinler yaparak tarzınızı siz belirleyin.

Kruvaze kol camel rengi ceket ile birçok kıyafetinizi kombinleyebilirsiniz. İster bahar ayında ister yaz, ister kışın rahatlıkla kullanabilir rengi ile birçok farklı rengi uyumlu hale getirebilirsiniz. Volanlı uzun etek ile isteğinize göre klasik bir çizgi yakalayabilirsiniz. Topuklu ayakkabı ile giymeniz halinde özel günlerde de kullanabilir, günlük kullanımınızda vazgeçemedikleriniz arasında yer açabilirsiniz. Önü parçalı ve hareketli desenli etek ile birçok farklı rengi kombinleyebilir, günlük hayatınızda bolca farklı şekillerde kullanabileceğiniz bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Birbirinden farklı renk ve çizgilere sahip kaplar ile tesettür modasını rahatlık ve pratik kullanım ile birleştirebilirsiniz. Kap ile uyum sağlayacak ayakkabı ve çanta ile şık olmanız artık kolay. 2’li etek ceket takımları ile “bugün ne giysem?” derdine bir son vermeniz mümkün. Kolay ve pratik şıklık için takım seçiminiz tesettürlü hanımların en güzel tercihleri arasında yerini alacaktır. Koleksiyonun tamamını görmek için sitemizi ziyaret edin.