Karamel renk ile nazik bir görünüm kazanın

Modanisa’da bu sefer Vivezza pardesüleri ile vivezza kaplar yer almaktadır. Karamel renk seçenekleri ve detayları ile sonbahar modasının öncü kıyafetleri arasında yer alan kaplar, şık tasarımları ile tesettür modasının gözdelerinden olmuştur.

Değişik renkli ve ince detaylara sahip tasarımlar ile mevsimin gözdeleri arasında yerini hızlıca alan vivezzalar her bayanın tercihleri arasında yer almaktadır. Hardal rengin tonları ile birçok kombini yapabilir fiyonk detayı ile şık ve gündelik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Hardal rengi ile birçok renk kombinasyonu yaparken ister renklerin ahengini kullanabilir, ister şık ve zarif bir uyum yakalayabilirsiniz.

Karamel rengin nazik görünümünü çift yaka detayı ile zenginleştiren Vivezza tasarım kaplar, sonbahara uygun ton ve detayları ile Modanisa vitrinlerinde sizlerle buluşturmakta. Uygun fiyat aralıkları ile 7 gün fırsatları ile karşınızda. Mercan rengin canlılığını hakim yaka ve kemer şıklığı ile sunarken, çanta ve ayakkabılarınız ile mükemmel bir uyum sağlayacağını göreceksiniz. Karamel rengi siyah örgü motifleri ile birleştiren kap ile, zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayakkabı, çanta ve şal uyumunuzu ister günlük hayatta ister önemli davetlerde ortaya koyabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlarla sunulan bazı ürünlerde yer alan indirimlerden yararlanmak istiyorsanız acele edin.

Koleksiyonun tüm renkli tasarımlarını görmek istiyorsanız güvenle alışveriş yapabileceğiniz Modanisa sitesini ziyaret edebilirsiniz.