Hibe Krediler

Girişimcilere Devletten Destek :

Projesi olan, fikri olan, ama sermayesi olmayan kişilere devletin destek olduğunu biliyor muydunuz. 27.000 TL den başlayan desteklerden bahsediyoruz. Artık umutsuzluk yok, artık hayallere veda etmek yok. Tarım yapmak mı istiyorsun, hayvancılık mı yapmak istiyorsun, teknolojik projen mi var, programcı mısın, sanayi mi, tekstil mi ilgi alanın, üretim mi, hizmet mi? Projeni getir sermayeni al.

Kobilere de Destek var:

Mevcut bir işletmeniz varsa, ve işinizi büyütmek istiyorsanız. Doğru yerdesiniz. 50.000 TL den başlayan ve binlerce liraya varan destekler. İşletmenizi büyütmek istiyorsanız, daha fazla istihdam sağlamak istiyorsanız, daha fazla üretim yapmak istiyorsanız, gelin ve gerekli yatırım miktarını devletten alın. 2009 yılında 25.187.465,94 TL miktarında projelere hibe veya faizsiz kredi uygulaması yapılmıştır. 6.480 projeye ödenek çıkmıştır.

Nasıl mı?

Sizlere rehber olarak yayınlanan rehber kitap Hibe Krediler size yol gösteriyor, ne yapacağınızı nereye başvuracağınızı, nasıl proje hazırlayacağınızı, kime gideceğinizi anlatan karışık sistemlerden kurtaran basit ve sade bir klavuz.  Al, oku ve yap. Bu kadar basit. Hibe ve Krediler kitabı, devletten projeniz için hibe kredisi alabilmeniz için gereken prosedürü kanunlara uygun madde madde öğreten gayri yasal hiç bir bilgi içermeyen bir rehber.

hibe_kredisiHibe almak isteyen insanlara danışmanlık yapan firmalar kurulmuş, hibe nasıl alınır sorusu artık bir sektör olmuş durumda. Bu firmalar danışmanlık hizmeti vererek girişimcilerden veya kobilerden alacakları teşvik miktarlarından komisyon alıyorlar. Alacağınız hibe kredisi miktarına göre değişen oranda bazen ciddi rakamları bulan komisyon tutarları girişimcilerin cebinden çıkıp aracı kurumların cebine giriyor. Örneğin 27.000 TL hibe almak isteyen bir girişimciden ortalama 2000 tl komisyon talep ediliyor. Oysa 2oo lira küçük girişimciler için hiç de azımsanacak bir meblağ değil.

Oysa Hibe Krediler kitabı hibe kredisi almak isteyen küçük ve orta ölçekli firmalar için pusula mahiyetinde çok değerli bir kaynak. Cüz’i bir fiyat vererek sahip olacağınız kitapta sayesinde binlerce lira ödemekten kurtulmanız mümkün olabiliyor. Sahip olacağınız avantajlar tabi ki bununla sınırlı değil yazar aynı zamanda hibe kredisi almak için uğraşanlara ücretsiz danışmanlık hizmeti de sunuyor.

Hibe ve Kredi Nedir? Teşvik Nedir? Teşvik Bölgesi Ne Demek? Hibe verilen Bölgeler? Sistem nasıl işliyor?? Hibe krediyi kimler veriyor? Hibe krediyi kimler alabiliyor? Bayanlara özel stratejiler? Hibe en çok hangi sektörlere veriliyor? İş fikri olmayanlar nasıl iş fikri bulacaklar? Girişimci destek programı nedir? Kobi destek Programı nedir? Kobilere ne kadar hibe veriliyor? Girişimcilere ne kadar hibe veriliyor? Bu destelerden faydalanmak için neler yapmalıyız? Hibe alma stratejileri gibi hibe kredisi almak isteyen bir kişinin sorabileceği sorulara cevap getiren Hibe Krediler kitabını siz de hibe kredisi almak istiyorsanız mutlaka edinmelisiniz.

Şu ana kadar 2 yorum yapıldı.

  1. Duru Önver dedi ki:

    yukaridaki sitde ürünü gördüm.Sizce dolandırıcılık mı.Projem var sermayeye ihtiyacacım var.Yardımcı olun