GooMass İnternetten Para Kazanma Kiti

İnternetin, bugünün ve geleceğin en büyük iş platformlarından biri olduğunu ve size ne kadar çok para kazandırabileceğinin farkında mısınız? İnterneti kullanarak gün boyu çalışmak zorunda olmayacağınız, sadece istediğiniz zaman çalışacağınız bir işin patronu olabilir ve hayallerinizin de ötesinde para kazanabilirsiniz. Dünyada milyonlarca insan internet üzerinden ayda binlerce dolar kazanıyor. Sizde bu kişilerin arasına katılarak internetten para kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

GooMass, Affiliate Marketing yani satış ortaklığı sistemini etkili bir şekilde uygulamayı öğreten, yazılım arayüzü ile sunulan dijital, yazılı ve videolu bir eğitim setidir. GooMass, “Online Satış Ortaklığı” olarak bilinen, ürünlerini internet üzerinden satan kişi veya şirketlerin, ürün satışlarına aracılık eden kişilere (satış ortakları) komisyon dağıtılması suretiyle gerçekleşen para kazanma sistemini ve bu sistemin nasıl etkili bir şekilde kullanılacağını öğreten bir rehberdir.

GooMass eğitim kitinde internet üzerinden sermayesiz veya sermayeli para kazanma yöntemlerini anlatıyoruz. Kısacası bir ürünü satın almaya gerek kalmadan, evinizde internetin başında o ürünü sadece ürün bilgileri veya açıklamalarıyla doğrudan başkasına satmanızı sağlayan satış ortaklığı sistemi üzerinden nasıl para kazanabileceğinizi öğretiyoruz.

goomassGooMass’ta para kazanma stratejisi şöyledir: İnternetteki satış ortaklığı veren alışveriş sitelerinin ürünlerini, yine internetteki bazı reklam platformlarında, isterseniz sermayesiz veya reklam ağlarını kullanıp sermayeli olarak tanıtarak elde edilen satışlardan komisyon kazanma üzerinedir. Her satış ortaklığı programının komisyon oranları farklıdır.

Satış ortaklığı sistemi iki türlü kazanç programı barındırır. Satış başına kazanç elde edeceğiniz yüksek komisyonlu programlara veya üye başına kazanç veren alışveriş sitelerinin programlarına katılabilirsiniz. Ürün satışı olmasa bile satış ortaklığını yaptığınız sitelere her kazandırdığınız üyeden 1 TL ile 5 TL arasında kazanç elde edersiniz. (Üye başı kazanç veren alışveriş siteleri için buraya bakınız.)

Bazı programlar hem satış başına komisyon kazanma, hem de üye başına kazanç elde etme imkanı sunabilirler. Aynı programda üye başına kazanç ve satış başına komisyon olarak her ikisini birden yapabilirsiniz. Örneğin; size özel olarak verilen satış bağlantısı ile satış ortağı olduğunuz ürünlerin reklamını her gün ziyaret ettiğiniz sitelerde yapabilir ve bu bağlantı üzerinden gerçekleşen satın almalardan komisyon kazanabilirsiniz. Ayrıca sadece bir ürünün satışından komisyon kazanmakla kalmayabilir, söz konusu satış ortaklığı programının sitesine kazandıracağınız her üye başına da gelir elde edebilirsiniz.

GooMass bu alışveriş sitelerine müşteriyi nasıl sağlayacağınız, hangi tür ürünleri nasıl pazarlamanız gerektiği gibi pek çok eğitimi içerir. Eğer bir web sitesi kurarsanız, hiç reklam ücreti ödemeden sermayesiz bir şekilde arama motorlarından gelen ziyaretçilere nasıl ürün satacağınızı yine GooMass’ta öğrenebilirsiniz.

GooMass eğitimlerinde anlattığımız para kazanma stratejisine referans olarak, Türkiyede ürünlerini satış ortaklığı modeli ile satan bazı alışveriş sitelerine “Satış Ortaklığı Programları” sayfasından bakabilirsiniz.

GooMass Kiti size internetten para kazanma yolları içersinde başarısını tüm dünyada kanıtlamış en iyi sistemleri, programları, stratejileri ve ihtiyaç duyacağınız tüm kaynakları sunar. GooMass Kiti internetten para kazanma sistemlerinin eğitiminin detaylıca verildiği yazılım arayüzüyle sunulan 6 temel dijital/elektronik kitap, 7 bonus ve görsel eğitim videolarından oluşuyor.

GooMass hem satış ortaklığı sistemi ile internetten para kazanmaya adım atanlar, hem de ileri seviyedeki kullanıcılar için tasarlanmış olup geniş bir bilgi dağarcığı ve deneyimi üzerine kuruldu. Bu nedenle her türlü kullanıcı GooMass’da geniş bir bilgiye sahip olacak ve kazançlarını katlayacaktır.

Satış ortaklığı sisteminde ilerledikçe, para kazanmaya başladıkça hep bir adım daha ileri gitmek ve daha çok kazanmak isteyeceksiniz. Her yeni kampanyanız ve her başarınız sizi yeni stratejiler oluşturmaya teşvik ederken ihtiyaçlarınız artacak. Zamanla hem teknik, hem de daha çok stratejiye ihtiyaç duyacaksınız. GooMass işte tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak bilgileri 100 ’lerce sayfalık eğitimlerden oluşan yazılı medya, etkili görsel medyalar ve diğer uygulamaları kombine ederek sizlere sunar.

Şu ana kadar 2 yorum yapıldı.

  1. mehmet aslan dedi ki:

    intenetten para kazanmak için neler yapılmalı. goomass nedir? yardım edin
    http://goomass.xyz

  2. mehmet aslan dedi ki:

    intenetten para kazanmak için neler yapılmalı. http://parakazandiran.site