Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları

Hayatınızın aşkını kaybetmek kaderiniz değil, 77 binden fazla aşığı kavuşturan sıra dışı yöntemlerle onu geri kazanın. Eski sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabı sayesinde başınızı nasıl dik tutacak, hızlı ileri Sarma tekniğini kullanarak ve ayrılık acısı ve depresyondan anında kurtulacaksınız. Hatta dakikalar içerisinde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Sizi hala umursuyor mu? Eski sevgilinizin sizi hala umursayıp umursamadığını nasıl anlayacaksınız? Ne söyledikleri önemli değil, sorularınızın cevabı bu kitapta. Erkek arkadaşınız sizi aldatıyor mu? Ateşe ateşle nasıl karşılık verilir? Kadınların başkalarının sevgililerini nasıl çaldıklarını ve bu yeni kadının eski sevgiliniz üzerindeki etkisini nasıl yok edeceğinizi, erkeklerin seks, yemek ya da futboldan çok daha fazla önem verdikleri şeyi öğreneceksiniz.

eski-sevgiliyi-geri-kazanmanin-garantili-yollariErkeklerin kadınları neden terk ettiklerini biliyor musunuz? Bu fiziki görüntü, seks ya da sizden daha genç bir sevgili bulduğu için olmaz. Kadınların büyük kısmı maalesef bu sorunun cevabını bilmiyorlar. Erkeklerin en büyük arzusu tektir, diğerleriyle kıyaslanamaz bile. Bunu onlara verin ve sonsuza kadar sizin olsun. Kadınların en çok ihtiyaç duydukları şey nedir? Ya bunu bulamazsa? Başka birinde bulması an meselesidir. Don Juan’ların kullandığı bu teknik ile onu geri alabilirsiniz!

Yeni biriyle mi çıkıyor? Bunun göründüğü kadar korkunç olmadığını biliyor musunuz? Ve aslına bakarsanız bu durumu kendi lehinize kullanabilirsiniz. Yeniden başlamayı mı diliyorsunuz? Söylediğiniz bütün o kötü sözleri geri alabilmeyi? Zamanda geri gidebilmeyi? Temizleme ve algı değiştirme tekniği ile hızlıca ve kolayca bunu başarabilirsiniz.

Anlık hatırlanma tekniği ya da psikolojik judo da diyebiliriz. Bu teknik ile eski sevgiliniz hala birlikte olduğunuz yanılgısına kapılacak. Bu bilinçaltını etkileyen ve karşı konulmaz bir tekniktir. Eski sevgilinizi yeniden görüşmeye ikna etmek için ne yapmalı ve ne söylemelisiniz? Tavsiyeleri aynen uygulayın, doğallığınızı koruyarak onu yeniden görüşmeye ikna edin. Bu metod yüzlerce, binlerce defa denenmiş ve her defasında başarılı olmuştur.

Bağlanmanın sırrı. Bu o kadar güçlüdür ki, kaçırılan rehinelerin bazen kendilerini kaçıran kişiye bağlanmalarının sebebidir. Bu ilişkilerdeki büyüdür. Anlaşılamaz, fark edilemez ve insanların %99,99’u bu taktiğe karşı kendilerini koruyamazlar. Her şeyde olduğu gibi bu da hem iyi hem de kötü amaçlar için kullanılabilir. Kitabı satın aldığında siz de bu güce vakıf olacaksınız. Lütfen dikkatli kullanın!

Aşkınızın ilk zamanlarındaki romantizmi yeniden bulmanın yolları. İmkansız mu? Algıda değişiklik tekniğini öğrendiğinizde hiç de değil! Bayanlar, eğer kitabı satın alır ve derinlemesine okuyarak tavsiyeleri tutarsanız, sevgiliniz sizi aklından çıkartamayacak, izi yeniden aramaya başlayacak.