Deniz Akdağ Koleksiyonu

Tasarımlarında kullandığı fermuar, dantel, pile, düğme, korsaj ve deri detaylarını farklı kesimler ile bir araya getirerek hanımların beğenisini kazanan Deniz Akdağ, geniş ürün yelpazesine sahip koleksiyonu ile Modanisa vitrinindeki yerini aldı.

Peplum bluzlar, uzun etekler, ceketler, pançolar ve elbiselerin farklı yorumlar ile karşımıza çıktığı koleksiyon renklerin ve desenlerin yakaladığı ahengi gözler önüne seriyor.

Fermuar, peplum ve ekrunun ahenkli birlikteliğinin güzel bir örneği olan fermuar detaylı bluz, zarafetini ortaya koymak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Altın rengindeki fermuar detayı zengin bir görünüm yaratırken, uzun kollu bluzun sade rengi, şıklık yarışını kazanmanızı sağlayacak. Polyester, viskon ve likranın bir araya geldiği kahve tonlarındaki bu elbise, deri yelek detayı ile farklı bir görünüm yaratıyor. Kendinden deri yelekli elbise bileklere kadar inen modeli ile yakaladığı havalı imajı, aynı zamanda yürüme kolaylığı sağlayan tutumlu yırtmacı ile daha da arttırıyor. Düz renkli kumaşın sadeliğini dengeleyen siyah deri, kendinizi herkesten daha farklı hissetmenizi sağlayacak. Leopar tutkunlarının gözünden kaçmayacak bir parça var sırada. Leopar detaylı ceket yine leopar desenli tek bir düğme ile ilikleniyor. Hemen dirseğin altında biten kesimi ile modern bir hava çiziyor. Kolların uç kısımlarında kalın şeritler halinde kullanılan leopar deseni, siyah ceketin havasını oldukça değiştiriyor. Açık yaka modeli sayesinde hoş bir görünüm yaratan bu şık parçayı, sadece leopar tutkunları değil; farklılık arayan herkes çok sevecek.