Büyük Beden Giyimin Son Trendleri

Mağazalarda büyük beden elbiseler içinde çeşidi bol ve beraberinde modern çizgileri bir arada tutan tasarımlar bulmak birçok bayan için oldukça zordur.

Büyük beden elbise kategorisinde bluz, gömlek tunik, kap modelleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bir marka var artık.

Dule giyim, deri yakalı pardesüleri, rengarenk çeşitleri, geometrik desenleri ve tasarımlarıyla Modanisa da sizleri bekliyor. Göz kamaştıran dule pardesü birkaç detayı ile dikkat çekmektedir. Deri inceliği yalnızca yakada değil, elbiselerin cep kısmında da yer almaktadır. Dule giyim, markası altında yer alan kendi sınıfında özel bir yeri olan dule pardesü için polyester kumaş kullanmayı tercih etmiş.

Dule kap, şal biçimindeki dökümlü yakalarıyla tarçın siyah rengin hoş bir tonu ile harmanlanmış. Modellerinde yer alan likralı kumaşı ile bayanlara kolay bir kullanım sağlamayı amaçlamış. Dökümlü modeli şal yakalarıyla dule kaplar günlük şıklığınız için ilk tercihiniz arasında yer alacaktır. Tarçın tonu sizlere hem siyah ton ile kombin yapmanızı hem de dule pardesüyü farklı desenlerle birlikte kullanmanızı sağlayacaktır. Giyeceğiniz topuklu bir ayakkabı ile dule kap size şık bir görünüm katacaktır.

Geometrik desenli elbiselerden hoşlanıyorsanız dule giyim sizin için bunu da düşünmüş. Genelde, siyah rengin tonlarını kullanmayı sevenlerden ama aynı zamanda az da olsa elbisenizde diğer renklerin de olmasından yanaysanız geometrik desenli kap için dolabınızda yer açmanızı öneririm! Ağırlıklı olarak koyu renk tonlarının kullanıldığı kapların uzunluğu diz altına kadar inmektedir.

Heybeli bluzlar ise koyu vizon renginde ve heybe görünümünde ile tasarlanmıştır. Bu bluzlar uzun ve dökümlü tasarımı ile bayanlar için rahat bir kullanım sağlamaktadır. Koyu vizon rengini kahve tonlarıyla kombinleyebildiğiniz gibi isterseniz siyah tonları ile de harmanlayabilirsiniz. Heybeli bluzlarla şal, ayakkabı ve çanta uyumunu da sağlamak çok kolay olacaktır. Daha detaylı bilgi için dule giyim satış magazası sitesine bakabilirsiniz.