Anket Bankası

Globalleşen dünya üzerindeki bir çok firmalar artık internet kullanıcılarının kendi ürün ve hizmetleri hakkında bilgi toplayabilmeleri için büyük miktarlarda para ödemektedirler. Firmalar Pazar stratejilerini ayarlayabilmek ve güncelleyebilmek için bu bilgilere ihtiyaç duyarlar. Sizin alışveriş yaparken neler düşündüğünüz, neden ve ne zaman hangi markaları ve ürünleri tercih ettiğiniz onlar için çok büyük önem arz eder.

Durum böyle olunca da bu firmaların anket çalışmalarına yardımcı olacak anket firmaları ile çalışmaları gerekmektedir. İşte anket firmaları da pazar araştırması yapmak istediği firmadan almış olduğu komisyonun bir kısmını internet üzerinden bu anketlere katılan kişilere vermektedirler.

Anket Firmaları sürekli olarak anket dolduracak kişileri ararlar. İster iş adamı, ev hanımı, öğrenci, emekli, ya da tam zamanlı çalışan birisi olun. Hiç farketmez. Bu anketlere katılarak kazancınızı oluşturabileceksiniz.

anket_bankasiTek sorumluluğunuz güne başladığınız anda, e-posta adreslerinizi kontrol etmek ve anket firmalarından gelen linklere tıklamak. Alışveriş alışkanlıklarınız ile ilgili bir kaç basit anket sorusunu cevap veriyorsunuz. 10 – 15 dakika sürecek bir anket karşılığı 7 ile 50 dolar arası para kazanın. Bu işlemleri çayınızı içerken, kahvenizi yudumlarken, televizyon izlerken veya müzik dinlerken bile yapabilirsiniz…

Sizde Boş geçen zamanlarınızı fırsata çevirin!

Sorulara vereceğiniz cevapların hiç bir önemi yoktur.

Sizin için doğru olan seçeneği işaretlemeniz yeterli olacaktır.

İngilizce bilmenize gerek yoktur.

500’den fazla aktif faaliyet gösteren Anket Şirket adreslerine sahip olun!

Dünyanın en iyi ve güvenilir Anket Şirketleri ile çalışın! Dolduracağınız her anket için 7$ ile 50$ arası para kazanın!

Şirketlerden gelen sorulara mail adresinizden anında ulaşarak cevap verin

Ödemelerinizi istediğiniz banka hesabınıza ya da adresinize çek olarak isteyin!