Kiraguru herkese kazandırıyor

KiraGuru bireyler arası paylaşımı arttırmayı amaçlayan bir sistemdir. Bireylerin ihtiyaçlarını birbirleri arasında paylaşma yöntemiyle giderdikleri yeni alışkanlığı ülkemize getiren KiraGuru.com; üyelerinin her türlü ev, elektronik eşya, taşıt, tekne, elbise, aksesuar, ekipman gibi akla gelen her türlü emlak ve ürünü kiralama fırsatı sunmaktadır. 2012 yılında kurulan KiraGuru, müşteri memnuniyetini öne çıkartan çalışma şekli, deneyimli kadrosu, ileri teknolojik altyapısı ve e-ticaret konusunda liderlik yapmış ortakları ile kısa sürede kullanıcılarının beğenisi kazanmıştır.

KiraGuru bireylerin evlerini, sürekli kullanmadıkları eşyalarını kiraya vererek hem kazanç elde etmelerini, hem de evlerinde kullanılmayan eşyalarını Türkiye’nin dört bir yanındaki kişilerle paylaşma olanağı sağlamaktadır. Kiracılara da seyahat ettikleri yerlerde daha konforlu, pratik ve ekonomik olarak konaklama veya bir ürünü alma yerine kiralama fırsatı sunmaktadır. Örneğin: Bodrum’a gideceğiniz zaman otelde kalmak yerine konforlu bir evde kalmayı, kendi yemeğinizi pişirmek istemez miydiniz? Abant’ta boş kalan eviniz, senede bir kere kullandığınız spor malzemelerini güvenli bir şekilde kiraya vermeye ne dersiniz? Peki yeni bir tenis raketi satın almadan önce onu denemek istemez miydiniz Bunların hepsi KiraGuru’da mümkün olabiliyor.

Kiraguru kullanıcı bilgilerini kontrol etmez. Kullanıcıları daha iyi tanımak için şu yöntemleri kullanabilirsiniz: Facebook bağlantısını kullanarak üye olabilirsiniz, Bir kullanıcı eksik bilgi girmişse, bu bilgilerin eklenmesini isteyebilirsiniz. Örneğin, profiline fotoğrafını eklemesini, kendi ile ilgili daha fazla detay vermesini isteyebilirsiniz. Üyelerin aldıkları yorumları kesinlikle okuyunuz. Bu yorumlar ve referanslar güven kazanmak için en iyi araçtır. Kendinizi rahat hissedene kadar karşı tarafa soru sorun. Aynı şekilde size sorulan soruları itinayla cevaplandırmanızı öneririz. Kiraguru müşterileri filtrelemez. Güvenmediğiniz üyelerle işlem yapmamakta ve rahat etmediğiniz üyelerden rezervasyon istememek veya kabul etmemekte serbestsiniz. İşlemlerinizi Kiraguru ile yaptığınızda; Herhangi bir yanlış anlamayı ortadan kaldırırsınız. Ödeyeceğiniz ve kazanacağınız bedelin önceden netleşmesini sağlarsınız. Tüm bu işlemlerinizde destek ekibin yardım alabilirsiniz.