Fotograf Hileleri

Fotoğraf Hileleri Ve Özel Efektler Eğitim Seti Tanıtımı

Sizlere en ilginç fotoğraf çekim teknikleri ve profesyonel fotograf efektleri ile Türkiye nin ilk ve tek online fotoğrafçılık eğitim setini tanıtmaktan gurur duyarız. Bu sete sahip olduğunuzda kendinizi ayrıcalıklı hissedecek ve fotograf hileleri ile çevrenizdekileri kendinize hayran bırakacaksınız.

fotografhileleriFotoğraf Hileleri Ve Özel Efektler Eğitim Seti En ilginç fotoğraf çekim tekniklerini konu alan ve fotoğrafa profesyonellik katan yeni nesil efektleri ile Türkiye nin ilk ve tek online fotoğrafçılık eğitim setidir.

200 sayfalık E-Kitap ve 4 saatlik anlatım videolarıyla profesyonel ve amatör fotoğraf makinesi ile yapılabilecek harika uygulamaları detaylı bir şekilde ele almaktadır.

Online erişim sağlanabilen bu ürünü satın alan kullanıcılar anlık olarak sitemizden tüm içeriğe ulaşabilirler aynı zamanda eğitim setinin tüm içeriğini bilgisayarlarına indirebilirler. Bu nedenle kargo ücreti ödemelerine gerek kalmamaktadır.

 

 

KAMPANYA-BONUS: Ürünü buradan Siteye Git logosundan giriş yaparak alan kişiler için SÜRPRİZ HEDİYELER hazırladık. Yorumlar kısmına ürünü satın aldığınız adınızı soyadınızı, hediyeleri göndereceğimiz email adresinizi ve iletişim için cep telefonunuzu yazmanız yeterli. (Cep numaranız yayınlanmaz.) Ürünü satın alıp almadığınız kontrol edildikten sonra hediyeler email adresinize gönderilecek…