Yazitör Starter

Yazitör temel internet ve bilişim bilgilerini kullanarak yazı yazma kabiliyetini kazanca dönüştüren kişidir. Neden Yazitör denkmektedir? Yapılan işin %90 yazı yazmak olduğu için bu ad verilmektedir. Yazitör STARTER yazitörlük işi için başlangıç eğitim setidir. Yani yazı yazarak para kazanmaktan bahsediyoruz ama nereye yazı yazılacak, hangi konularda yazı yazılacak, bu yazıları bize kim verecek? gibi akılda kalan sorulara cevabı Yazitör Starter Eğitimi setinde yer alıyor.

Ödemeler Nasıl Olacak? Ödemeleri kendi adınıza banka hesap numarasına her ay düzenli şekilde alıyorsunuz. Ödemeler, GOOGLE, bildiğiniz bu internet arama motoru olan Google tarafından yapılacak.

yazitor_yazi_yazmakHatırlarsınız öğretmenlerimiz ilköğretim ve ortaöğretim yıllarında kompozisyon yazdırıyordu, aslında bu çok önemli bir şey, siz cümlelerinizle hayata bir ürün sunuyorsunuz, bir sanat yapıyorsunuz. Örneğin bir yemek tarifi bile yazsanız hayat sizden bir şeyler kazanıyor.

Evet işte GOOGLE da tüm dünyada ve ülkemizde hemen herkesin tercih ettiği, bulmak istediğimiz herşeyi üzerinde aradığımız google ,sizin bu ürününüzü yani cümlelerinizin hecelerinizin değerini veriyor. İnternette ürettiğiniz yazılar, görseller tüm içerik Google’ın bilgi dağarcığına giriyor ve İnsanlar da arama yaptıkları zaman bunlara ulaşabiliyorlar. İşte Google da bu içeriklerin karşılıklarını nakit olarak banka hesabımıza yatırıyor. Yazitör Starter Eğitimi içinde bu konu detayı olarak anlatılmış.

Yazitör STARTER Yazı Yazarak Para Kazanmak isteyenler için Eğitim Setini edindiğiniz zaman; 44 Sayfa Yeni Başlayanlar için digital Döküman, Adım Adım Yazitörlük nasıl olunur anlatımı ve uygulamaları, Site açımı, reklamlar-reklam yerleşimi,  Kolay basit anlaşılır anlatım diliyle sunum, Videolu Anlatımlar, Taktikler, * Sürpriz BONUSLAR + Süper Bonus, Ücretsiz güncellemeler Ve daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Ürün % 100 garantili olarak satışa sunulmaktadır.