Tesettür Giyimde Famelin Farkı

Sürekli değişen ve güncellenen Modanisa vitrinlerinde yeni ürünleri ile Famelin farkını yaşamaya ne dersiniz? Etek, elbise, ve gömlek modellerinin birçok farklı dizaynı bulunan Famelin ile bu sezonun modasını yakalayın. Giyim tercihiniz sportif olmak dışındaysa ve klasik çizgileri modern ve geleneksel çizgilerle buluşturan bu konsept vazgeçemedikleriniz arasında yer alacaktır.

Tesettür modasını hızlı ve değişime açık bir şekilde takip eden Modanisa, vitrinlerinde bu kez daha klasik ve aynı zamanda şık bir markayı ağırlıyor. Ağırlıklı renk olarak siyah ve laciverti kullanan bu koleksiyonda, detaylar ile renk farkları ortaya konmuştur. Bu durumda sadece siyah ve sadece mavi haricinde içinde kullanılan diğer detaylar ile aksesuar, çanta, ayakkabı ve eşarbınızı rahatlıkla kombin edebilirsiniz.

Leopar deseni ve kemeri ile detay oluşturan lacivert elbise ile şık bir yemeğe katılabilirken, üst kısmı desenli ve yeşil elbise ile sonbahar ayının renk uyumuna siz de ayak uydurabilirsiniz. Sıradan olmayan ve şık görünüm için üst kısmı leopar ve siyah rengin kullanıldığı bir elbise seçerek broş ayrıntısıyla parıldayan bir görünüm elde edebilirsiniz. Renkli etek tercihi ile birçok rengi kolaylıkla kombinlerken, tülün uçuşan havasını siyah ve lacivert ile buluşturabilirsiniz.

Birbirinden şık ve klasik çizgileri bir arada tutan bu koleksiyon ile yeni elbise, etek ve gömlek tercihlerinizi bir tıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Koleksiyonun tamamını görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.