Kot Şıklığını Yaz Ayları Bitmeden Yaşayın!

Yaz aylarının sıcak günlerinde serin ama şık olmak her hanımın hayalidir. Bu güzel hayalin gerçekleşmesi ise bayanların giyimlerinde yapacakları küçük bir kombin ile kolayca mümkün olacaktır.

Kot ile yakalayacağınız sportif ve zarif görünümü günlük hayatınızda kolaylıkla kullanabilecek, tesettür giyimle şıklığı birleştireceksiniz. Tunik, hem kullanım kolaylığı hem de şıklığı ile kotla birleşti ve ortaya sportif ama zarif bir görünüm koydu. Bel hizasından geçen kemer ile şık bir görünüm sunarken, sportif kesimi ile günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alacak kot tunik için dolaplarınızda yer açın. Hardal rengi bir şal ile tamamlayabileceğiniz bu kot tunik, sade ama şık olmak için bir alternatif. Kot renkleri arasında kullanılan açık tonlar ile hardal rengin uyumu sizleri de etkileyecek.

Kot tuniğin içine giyebileceğiniz sarı renk body ile eşarbınızı kombinleyebilir, günlük hayatta kullanım rahatlığını sağlayabilirsiniz. Kot uyumunu yakalamak için kot tuniğin altına giyeceğiniz bol kesim bir kot pantolon ile sportif görünümünüzü pekiştirebilirsiniz. Yaz aylarının sıcaklığını bol kesim kot ile kolayca etkisiz hale getirebilirsiniz. Çanta her kıyafetin tamamlatıcı niteliktedir. Aksesuarlar ise bu tamamlayıcı içerisinde küçük ama önemli bir detaydır. Kombine hafif bir renk katmak için yeşil bir çanta kullanımı bu görünümü pekiştirirken, mavi tonlarının uyumunu yakalayacak bir yüzük ve pırıltısıyla göz kamaştıracak sade ama şık bir bileklik ile günlük şıklığı yakalayabilirsiniz.

Ayakkabı seçiminiz, son zamanların modası haline gelmiş ve espadrile yeni bir soluk kazandırmış bir model ile rahatlığı ve şıklığı kolayca birleştirebilirsiniz. Koleksiyonu görmek için sitemizi ziyaret edin.