Kayıs’tan klasik parçalara farklı yorumlar

Yeni ürünleri birbirinden ilginç tasarımları ile bayan giyim de kadınların kalplerini fethetmeye devam eden markalar koleksiyonlarını sürekli olarak güncellemeye devam ediyor. Kayıs; ferace, tulum ve uzun etek modellerinin yer aldığı koleksiyonu ile tüm bayanları Modanisa vitrinine davet ediyor.

Şık parçaların yer aldığı geniş ürün çeşidi sayesinde farklı beğenilere hitap etmeyi başaran Modanisa gittikçe popüler olmaya başladı. Son birkaç sezondur oldukça ilgi gören tek parçayla şık bir hava yakalama konusunda elbiseler ile yarışan tulumlar, hanımların favorileri arasında yer almaya devam ediyor. Farklı kesim ve renklerde birçok çeşidini bulabileceğiniz parçalardan, modelin üzerinde gördüğünüz beli büzgülü volanlı tulum ise mutlaka tercihleriniz arasındaki yerini almalı. Büzgü detayı ile hareketli bir görüntü yakalayan bu şık parçayı siyah topuklu ayakkabılar ile kombinlemenizi tavsiye ederiz.

Kayıs koleksiyonunda yer alan feraceler ise, farklılık yaratmayı seven hanımlar için oldukça iddialı parçalar sunuyor. Yelek görünümlü ferace mürdüm rengi sayesinde hemen fark edilmenizi ve hayranlık dolu bakışları üzerinizde toplamanızı sağlayacak. Işıltılı şerit ile çevrelenen yelek görünümü ise elde ettiğiniz imaja hareket katacak. Uzun etek sevdalılarının çok hoşuna gideceğini tahmin ettiğimiz yıldız baskılı etek girdiğiniz her ortamda kendinizi “star” gibi hissetmenizi sağlayacak. Modelin üzerinde gördüğünüz kahve tonlarındaki etek, yıldız baskılarının yanı sıra farklı ton geçişleri ile de göz dolduruyor. Etek uçlarına doğru titiz ve özenli işçilik sayesinde parıltılı bir etki yaratan bu parçayı ister topuklu ayakkabılar ile isterseniz babetler ile beraber kullanabilirsiniz.

Tüm koleksiyonu görmek ve güvenli online alışveriş yapmak için Modanisa sitesini ziyaret edin. 

Şu ana kadar bir yorum yapıldı.

  1. Sehar dedi ki:

    elbiseler giyim… I like your blog. Also I like the way your wrote it. Keep posting.