Giyimde fenimen etkisi

Feminen yansımaları artık çanta, takı, pantolon gibi her yerde görüyoruz. Bayanlar artık elbise kombinlerinde kendi izlerini yansımalarını daha çok görmek istiyorlar. Günümüz giyim modasını uzun süredir meşgul eden trendlerden birisi olan boyfriend jean tarzı giyimde de, artık bu feminen yansımaları görüyoruz.

Feminen izlerin görüldüğü bol Jeanlerin yanı sıra gömlekler, ceketler bu yeni trendin en büyük öncülerinden. Bu trendin rahat, şık ve dikkat çekici bir özelliği olduğu aşikar. Bu tarz kıyafetleri stilettolar, babetler, botlar, büyük çantalar ile her an her yerde ve her şekilde çok başarılı ve giyilesi kombinler oluşturmak, şal ve eşarplarla da çok rahat kombinlemek mümkün.

Genel olarak günlük tercih edebileceğimiz gibi, farklılığınızı yansıtmak istediğimiz ortamlarda da gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir kombin tarzı aslında. Bu tarzın hakkını vermek için nasıl rahat ediyorsanız öyle kullanmanız tavsiye ediliyor. Yine de ufak bir ipucu vermek gerekirse, farklı bir tarz olduğu için özellikle aksesuar seçiminde kendinizden bir şeyler katmanız çok hoş duracak, ayrıca büyük çantalar bu tarza çok yakışacak ve göz dolduracaktır. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edin.